Перейти до вмісту

Пн-пт:
Сб-нд:

10:00—18:00
10:00—16:00

Які гідролати можна пити?

Які гідролати можна пити

Щоб розібратись з питанням – які гідролати можна пити (вживати всередину) –  треба зазначити дві основних тези:

1. Якщо говорити в загальному про цей продукт,то всередину можна вживати виключно гідролати, які є справжніми:

А) Вони повинні бути виготовлені як самостійний повноскладовий продукт, а не побічний, після отримання ефірних олій

Б) Ви точно знаєте виробника, його філософію, підхід до справи і метод отримання гідролату. А це має бути парова або гідродистиляція 100%

В)Назва продукту відповідає вмісту- в складі немає спирту, консервантів, ароматизаторів, ефірних олій, доданих зовні, будь-яких інших синтетичних домішок

С) В місці продажу гідролат зберігається в холодильнику, а не просто на торгових поличках. І навіть в такому випадку термін його зберігання обмежується 12місяцями. Хоча реально якісний гідролат не псується набагато довше

2.Якщо запитання стосується саме НАШИХ гідролатів, то відповідь-ТАК на всі види наших гідролатів можна вживати всередину.

Ми цілеспрямовано створюємо СПРАВЖНІ гідролати першої дистиляції з власноруч зібраних рослин, зберігаємо їх в холодильнику, вони не містять нічого, крім води, рослини і нашої любові.

Які гідролати можна пити?

 

Інша справа, кому, скільки і з якою метою їх вживати всередину?

Ось тут існують певні правила і застереження.
Наприклад,якщо мова йде про дітей, вагітних жінок, людей з хронічними чи гострими захворюваннями,то звичайно є техніка безпеки,як і з іншими оздоровчими засобами.

Крім того,різні види рослин дають гідролати різної концентрації та хімічного складу. І однакова доза може давати різні відчуття,тому завжди радимо починати з дитячих доз, спостерігати за реакцією організму і рухатись далі екологічно і обережно

А як же стосовно гідролат лаванди чи гідролат бузку? Ми ж попереджали в сторіз, що їх всередину не можна.

Бузок вважається частково токсичною рослиною з купою корисних властивостей. Ароматні квіти традиційно додають в чай в невеликих дозуваннях, з них роблять багато оздоровчих продуктів.

Якщо ви досвідчений поціновувач наших гідролатів, ви зробите всі попередні проби і спостереження. І ніякої небезпеки не буде. А новачок може зробити помилку, тому ми застерігаємо.

Цей ароматний весняний гідролат настільки ніжний та прекрасний, не прогавте, коли він з’явиться у нас під час нового цвітіння), користуйтесь ним  як косметичним засобом для тіла і душі, а всередину є більше 40 інших видів, більш звичних і смачних обирайте з них.

Що стосується гідролату лаванди, то з огляду на якість – він прекрасний, безпечний, дуже ефективним. Можна сказати, що навіть занадто ефективний. В ньому багато природної ефірної олії.

Сміливо додавайте його до чаю, кави, лимонадів, коктейлів, десертів, тощо. Експериментуйте з незвичайними смаками за своїм бажанням.

Вживайте його короткостроково класичним методом додавання до питної води в разі, якщо ви перебиваєте якийсь гострий нервовий стан, стрес, шок. Якщо різко порушився сон, відчуваєте неконтрольовані негативні емоції.

Але, якщо ви будете вживати лаванду кожного дня тривалим курсом, вона вас так заспокоїть і розслабить, що ви втратите працездатність та зконцентрованість, і не зможете ефективно виконувати свої щоденні робочі функції.

Ось і весь секрет.

АРОМА ЧУДЕСА

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop